skip to Main Content

درس ریاضیات در کنکور ارشد مهندسی شیمی به دو درس ریاضیات کاربردی و ریاضیات عددی یا محاسبات عددی تقسیم می شود. این درس در کنکور ارشد مهندسی شیمی شامل ۲۰ سوال است. برای مشاهده اهمیت درس ریاضیات کافیست نگاهی به پست آزمون ارشد مهندسی شیمی در یک نگاه بیاندازید. از میان این ۲۰ سوال، معمولا ۱۰ سوال آن مربوط به درس محاسبات عددی است.

بنابراین خواندن درس محاسبات عددی و پاسخ به تست های این درس از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابراین وجود یک منبع مناسب که هم منبع یادگیری باشد و هم به داوطلب نحوه تست زنی را آموزش دهد بسیار ملزوم است. به همین علت وبسایت کمپدیا اقدام به معرفی کاملترین منبع برای این درس کرده است.

شاید آوردن اسم جزوه در عنوان این درس شما را به شک بیاندازد که این منبع بسیار خلاصه هست و شامل تست و مثال نیست. در صورتی که این منبع علاوه بر آموزش مباحث، دارای تست های طبقه بندی شده از سوالات ارشد سال های گذشته، تست های تالیفی و مثال های متعدد برای یادگیری بیشتر می باشد. بنابراین میتوان گفت که این جزوه حتی از کتاب های درسی هم کامل تر است. برای اطمینان از این موضوع میتوانید فصل اول این جزوه را در انتهای همین پست رایگان دانلود کنید و سپس خودتان قضاوت کنید.

از ویژگی های جزوه محاسبات عددی کمپدیا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آموزش مطالب درسی بصورت کاملا سلیس و روان، بطوری که حتی یک داوطلب با پایه ضعیف نیز میتواند به آسانی مطالب را آموزش ببیند.
  • دارای تست های طبقه بندی شده از سوالات ارشد سال های گذشته و همچنین تست های تالیفی برای تمرین بیشتر
  • دارای مثال های مفهومی و کاربردی برای یادگیری و تفهیم بیشتر مطالب
  • دارای تست های پایان فصل برای جمع بندی مطالب فصل توسط داوطلب
  • آموزش روش های تستی برای پیدا کردن سریع جواب (تکنیک رد گزینه ها)
  • معرفی بودجه بندی تست ها در ابتدای هر فصل
  • دارای اشکال گرافیکی برای تفهیم بهتر مطالب و جذب داوطلب

بیشتر از این نمیگیم. خودتون ببینید و قضاوت کنید…

جزوه محاسبات عددی کمپدیا

دانلود رایگان فصل اول جزوه محاسبات عددی کمپدیا

برای خرید جزوه محاسبات عددی کمپدیا فرم زیر را پر کنید و پرداخت خود را نهایی کنید.

VimeoTelegramInstagramYoutube
Back To Top