skip to Main Content
منو

درباره ما

سایت آموزشی مهندسی شیمی کار خود را در زمستان سال ۱۳۹۶ با برند کمپدیا ، با هدف آموزش تخصصی و نوین در بخش های مختلف از جمله نرم ‌افزار و کنکور ارشد در رشته مهندسی شیمی آغاز نمود. مدیران وبسایت کمپدیا که همگی متخصصینی مجرب و دانش‌آموخته از برترین دانشگاه‌های ایران از جمله دانشگاه امیرکبیر، تهران و شریف هستند، پس از آن که کمبود های عدیده‌ای را در زمینه های مختلف آموزشی و کنکوری برای مهندسان شیمی مشاهده نمودند، هدف اصلی خود را آموزش بر اساس نیاز دانشجویان این رشته قرار دادند.

در این راستا، مدیران وبسایت کمپدیا در بخش آموزشی سایت، آموزش نرم افزارهای تخصصی مهندسی شیمی از جمله هایسیس، اسپن پلاس، متلب، کامسول، فلوئنت و Unisim را در دستور کار خود قرار دادند تا به صورت حرفه ای دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته به یادگیری این نرم افزار ها بپردازند.

هم چنین در جهت رفع تمامی نیازهای داوطلبین کنکور ارشد مهندسی شیمی، از همان ابتدا مدیران سایت کمپدیا، بخش ویژه ای را برای کنکور ارشد اختصاص دادند که با همکاری مشاورینی مجرب که خود نیز از رتبه های برتر کنکور ارشد بوده اند، به آموزش، ارائه جزوات کنکوری ویژه و هم چنین مشاوره تخصصی به داوطلبین می‌پردازند.

آموزش و آشنایی با تجهیزات فرایندی مهندسی شیمی که در صنعت کاربرد فراوانی دارند از دیگر برنامه های آموزشی وبسایت کمپدیا قرار گرفت تا در این زمینه نیز دانشجویان قبل از ورود به بازار کار به طور کامل با این گونه تجهیزات آشنا گردند. آشنایی با این گونه تجهیزات همواره از دغدغه دانشجویان رشته مهندسی شیمی بوده است که در این وبسایت سعی شده است تا به شکلی نوین و با استفاده از آموزش های تصویری و فیلم های آموزشی ویژه وبسایت کمپدیا این گونه تجهیزات آموزش داده شوند.

از جمله خدمات وبسایت کمپدیا میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی به داوطلبین ارشد برای اولین بار در این رشته با کمک نرم افزارهای برنامه ریز مخصوص وبسایت
  • ارائه بروزترین و کامل ترین جزوات کنکور ارشد کمپدیا
  • آموزش تخصصی نرم افزارهای مهندسی شیمی
  • ارائه فیلم های آموزشی از تجهیزات فرایندی همچون پمپ، مبدل های حرارتی و …. جهت آشنایی بیشتر دانشجویان با این گونه تجهیزات
  • ارائه کامل ترین منبع کتاب های مورد نیاز دانشجویان در رشته مهندسی شیمی
  • مصاحبه با نفرات برتر کنکور ارشد

 

به این پست امتیاز دهید!
[کل رای ها: 5 میانگین امتیاز: 3.4]
VimeoTelegramInstagramYoutube
Back To Top