skip to Main Content
منو

ثبت نام کنکور ارشد ۹۸ آغاز شد!

به نقل از سازمان سنجش، ثبت نام کنکور ارشد ۹۸ از روز جمعه ۱۶ آذر (۹۷/۰۹/۱۶) شروع شده و تا روز یکشنبه ۲۵ آذر (۹۷/۰۹/۲۵) ادامه خواهد داشت.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۰۵ و ۹۸/۰۲/۰۶ برگزار خواهد شد.

و اما کنکور ارشد مهندسی شیمی ۹۸

با توجه به ثبت نامی‌های سال‌های گذشته پیش‌بینی می‌شود که تعداد افراد شرکت کننده در کنکور ارشد ۹۸ مهندسی شیمی بین ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ داوطلب باشد.

لازم به ذکر است که ۸۰ درصد رتبه داوطلب بستگی به میانگین درصد او در آزمون و ۲۰ درصد نیز به سوابق تحصیلی داوطلب مورد نظر بستگی خواهد داشت.

بخوانید: میزان تاثیر هر درس و ضرایب دروس در کنکور ارشد مهندسی شیمی

رشته شناور

رشته بیوتکنولوژی و داروسازی یکی از رشته های شناوری می‌باشد که مرتبط با رشته مهندسی شیمی هست. در جدول زیر دروس امتحانی و ضرایب هر درس را میتوانید مشاهده کنید.

عناوین دروس امتحانی: ۱- زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) ۲- سینتیک و طراحی راکتور ۳- پدیده های انتقال (انتقال جرم، مکانیک سیالات و انتقال حرارت) ۴- بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومی  ۵- ترمودینامیک ۶- مجموعه دروس تخصصی (ریاضی مهندسی، شیمی پایه ( ۱ و ۲)، شیمی آلی (۱ و ۲))

تذکر مهم!

برای آگاهی از نحوه ثبت نام در کنکور ارشد ۹۸ پیشنهاد می شود صفحات ۱ تا ۱۳ دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد ۹۸ را مطالعه بفرمایید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد ۹۸

چنانچه در رابطه نحوه ثبت نام در کنکور ارشد ۹۸ سوالی دارید، میتوانید در زیر همین پست آن را مطرح کنید. مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
به این پست امتیاز دهید!
[کل رای ها: 0 میانگین امتیاز: 0]
خبر دار شدن
از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
VimeoTelegramInstagramYoutube
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Back To Top