skip to Main Content
منو

✔️ آنان که در کنکور ارشد مهندسی شیمی پیروز می­شوند، همان کسانی هستند که از مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی توسط رتبه های برتر بهره می برند. (شکسپیر!)

⚫️ بی شک استفاده از تجربیات و مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی توسط کسانی که در این آزمون موفق شده‌اند شما را در رسیدن به هدفتان یاری میکند. اگر از رتبه های برتر سالهای پیش بپرسید که آیا برای کسب این رتبه تنها بوده‌اید قطعا جواب منفی خواهید شنید. اکثر افرادی که در این آزمون موفق شده‌اند، از مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی استفاده کرده‌اند.

استفاده از مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی مگر چه مزیت‌هایی دارد؟

به عنوان مثال یک ورزشکار را در نظر بگیرید. این ورزشکار بدون کمک مربی ممکن است برای موفقیت خود سالها سالها تلاش کند تا به پیروزی برسد و شاید هم نرسد. اما قطعا او با داشتن مربی این راه چند ساله را، یکساله طی خواهد کرد و به پیروزی خواهد رسید. مربی فنون و تکنیک‌هایی برای مقابله با حریفانش به او یاد می‌دهد. او با بهره گیری از همان تکنیک‌ها و تجربیاتی که مربی در طی سالها بدست آورده، پیروزی خود را تثبیت میکند.

داوطلب کنکور و مشاور

رابطه داوطلب کنکور و مشاور نیز مانند رابطه بین یک ورزشکار و مربی است. در واقع داوطلب کنکور با بهره گیری از تجربیات مشاورش که در طی سالها بدست آمده، قبولی خود را تضمین میکند. وجود دو عنصر تلاش و عنصر برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی باعث میشوند در این آزمون موفق شوید.

وبسایت کمپدیا؛ برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی

وبسایت تخصصی کمپدیا برای اولین بار در رشته مهندسی شیمی با بهره گیری از متدهای روز آموزش و برنامه ریزی و همچنین با استفاده از نرم افزارهای مخصوص خود به ارائه مشاوره­ های عمومی و تخصصی توسط افراد مجرب که خود نیز از رتبه برترهای آزمون سراسری و ارشد بوده‌اند، می‌پردازد.

برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی بایستی منحصر بفرد باشد.

بعضی از مشاوران بدون توجه به شرایط داوطلب و با چشم پوشیدن از استعدادهای او، شروع به مشاوره و برنامه ریزی عمومی میکنند. برنامه ریزی بدین طریق به مانند این است که فردی با دست‌های قوی را به ورزش فوتبال تشویق کنیم! با این کار استعدادهای او را نابود کرده‌ایم.

با توجه به این که دانشجویان این رشته از شرایط متفاوتی از نظر میزان مطالعه، میزان تسلط بر دروس مختلف و … برخوردارند، مشاوران وبسایت کمپدیا،برای هر داوطلب برنامه ریزی و مشاوره منحصر بفردی ارائه میدهد.

خدمات برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی همگام تا کنکور

 • مختص تمامی داوطلبان با هر نوع پایه درسی است.
 • مدت زمان ارائه مشاوره و خدمات مختص این بسته تا روز کنکور می­باشد.
 • ارائه مشاوره درسی همه روزه
 • ارائه برنامه هفتگی هدفمند و منحصر بفرد به داوطلب در ابتدای هر هفته (سازگار با یا بدون آزمون­ های آزمایشی)
 • ارائه نکات آموزشی و نکات تست زنی در جلسات مربوط به مشاوره
 • ارائه خلاصه نویسی رتبه­ های برتر آزمون ­های ارشد مهندسی شیمی
 • برگزاری آزمون های هدفمند و چالش های یادگیری بصورت اینترنتی
 • سیستم پرسش و پاسخ سوالات و اشکالات درسی از مشاور
 • تخمین رتبه رایگان
 • برنامه هفتگی این بسته شامل چهار مرحله خواندن، تست ­زنی، خلاصه نویسی و مرور می باشد که در زمان مناسب توسط مشاور گروه کمپدیا تدوین و ارائه می­شود.

دوران کنکور دوران سعی و خطا نیست. برای رسیدن به هدفتان بایستی از تجربیات مشاورانی که این راه را قبلا طی کرده اند بهره بگیرید.

فرصت تحصیل در دانشگاه های برتر تهران را از دست ندهید…

با کسب مشاوره از رتبه های برتر و مشاوران ما راه درستی را برای برنامه ریزی کنکور برگزینید و هر روز یک قدم به کسب رتبه برتر و تحصیل در دانشگاه های برتر تهران نزدیک تر شوید.

همین حالا برای برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی اقدام کنید

برای مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات  مشاوره زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

همچنین میتوانید از طریق تلگرام با مشاور وبسایت ارتباط برقرار کنید

  به این پست امتیاز دهید!
  [کل رای ها: 1 میانگین امتیاز: 5]
  VimeoTelegramInstagramYoutube
  Back To Top