skip to Main Content
منو

فیلم های آموزشی کنکور ارشد مهندسی شیمی وبسایت کمپدیا

افرادی که دارای حافظه تصویری قوی یا به اصطلاح (High Visual Memory) هستند با نگاه کردن، تماشا و مشاهده بهتر یاد می گیرند و تصاویر را بهتر در ذهن خود مجسم می کنند. این افراد بهتر است به سراغ آموزش های ویدیویی رفته و از این طریق مباحث را یاد بگیرند. به همین دلیل وبسایت تخصصی کمپدیا، تصمیم به تولید ویدیوهای آموزشی کنکور ارشد گرفته است.

از ویژگی های فیلم های آموزشی کنکور ارشد مهندسی شیمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کمک به بهبود یادگیری
  • به ذهن سپردن مطالب در حافظه بلند مدت
  • آموزش سریع تر و صرفه جویی در زمان
  • افزایش تمرکز و عدم حواس پرتی در حین آموزش

حس بهتر آموزش؛ با فیلم های آموزشی کنکور ارشد مهندسی شیمی وبسایت کمپدیا

یکی از مواردی که در ایجاد حس بهتر در دیدن آموزش های تصویری نقش دارد صدا و لحن گفتار مربی یا استاد است. به همین دلیل وبسایت تخصصی کمپدیا برای تولید فیلم های آموزشی کنکور ارشد مهندسی شیمی از بهترین تصویر و صدا استفاده کرده است تا داوطلبان در حین آموزش احساس خستگی و اتلاف وقت نکنند. این موضوع اغراق نیست. برای اطمینان از این موضوع میتوانید ویدیو زیر را که مربوط به مبحث حل دستگاه معادلات غیر خطی است را مشاهده کنید:

 

تجربه و تسلط مدرس؛ از ویژگی های فیلم های آموزشی کنکور ارشد مهندسی شیمی وبسایت کمپدیا

 تسلط بر مباحث و بیان ساده و روان مطالب توسط استاد درس از دیگر ویژگی های فیلم های آموزشی کنکور ارشد مهندسی شیمی وبسایت کمپدیا است. این ویدیوها توسط اساتیدی که خودشان نیز سابقه چندین ساله تدریس در دانشگاه های مطرح کشور را دارند و همچنین از رتبه برترهای کنکور ارشد بوده اند تولید شده است. برای اطمینان از این موضوع میتوانید ویدیو زیر را که مربوط به مبحث تقطیر است را مشاهده کنید:

 

 در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسید!

اگر به دنبال این هستید که در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید و بتوانید به ۹۰ درصد مطالب تسلط کافی داشته باشید بهتر است از فیلم های آموزشی کنکور ارشد وبسایت کمپدیا استفاده کنید.

برای مشاهده فیلم های آموزشی کنکور ارشد هر روز به وبسایت کمپدیا سر بزنید. همچنین میتوانید برای اطلاع از آخرین فیلم های آموزشی کنکور ارشد ما در کانال تلگرام کنکور وبسایت کمپدیا عضو شوید.

به این پست امتیاز دهید!
[کل رای ها: 2 میانگین امتیاز: 5]
VimeoTelegramInstagramYoutube
Back To Top